Bezpečnosť detí počas horúceho leta 25.5.2023

Bezpečnosť detí počas horúceho leta

Všetci vieme, ako veľmi naše deti milujú pobyt vonku, a keďže s blížiacim sa letom začíname tráviť oveľa viac času doma a v záhrade, je dôležité chrániť ich pred slnkom.
Ako si vybrať zariadenie Nutribaby? 12.4.2023

Ako si vybrať zariadenie Nutribaby?

Pre každého rodiča, ktorý uvažuje o kúpe multifunkčného zariadenia Nutribaby, sme vytvorili jednoduchý prehľad všetkých variant tohto výrobku. Vďaka širokej ponuke variant je ťažké vybrať si na prvý pohľad ten správny, ale práve preto sme tu my!
5 receptov na sladkosti bez cukru 13.3.2023

5 receptov na sladkosti bez cukru

Ako je známe, deťom do jedného roka by sa nemalo podávať veľa cukru. Preto sme vytvorili tohto sprievodcu s 5 skvelými receptami na zdravé sladkosti, ktoré môžete pripraviť pomocou multifunkčného zariadenia Nutribaby!
Ako urobiť domov bezpečnejším pre deti 9.2.2023

Ako urobiť domov bezpečnejším pre deti

Aj doma je vaše dieťa vystavené nebezpečenstvu. Hoci chápeme, že bezpečnosť vášho dieťaťa je vašou najvyššou prioritou, rozhodli sme sa vám poskytnúť niekoľko užitočných tipov, ako urobiť váš domov bezpečnejším. Nebezpečenstvo pre vaše dieťa hrozí aj tam, kde ho neočakávate. Je doslova za každým rohom.
Pozície pri dojčení 17.1.2023

Pozície pri dojčení

Vyskúšajte rôzne polohy pri dojčení a zistite, ktorá vám a vášmu dieťaťu vyhovuje najviac. Nezabudnite tiež, že dojčenie je zručnosť, ktorú sa treba naučiť.
Čo si vziať so sebou do pôrodnice 16.12.2022

Čo si vziať so sebou do pôrodnice

Ak ste v treťom trimestri, je čas pripraviť si tašku do pôrodnice. Vždy je lepšie byť pripravený v 8. mesiaci pre prípad, že by sa vás vaše dieťatko rozhodlo prekvapiť skorším príchodom. Nech už si balíte čokoľvek, nezabudnite na svoju zdravotnú dokumentáciu a pôrodný plán.
Ako zistiť, že je dieťa pripravené na odstavenie? 13.10.2022

Ako zistiť, že je dieťa pripravené na odstavenie?

Myslíte si, že je vaše dieťa pripravené na odstavenie? Máme pre vás 5 tipov, ako sa uistiť, že ste pripravení začať s odstavovaním.
Najlepšie produkty, ktoré oceníte túto jar 21.4.2022

Najlepšie produkty, ktoré oceníte túto jar

Jar je tu a s ňou konečne teplejšie a príjemnejšie dni na pobyt vonku. Tu je 10 najlepších výrobkov pre rodičov, ktoré sú vhodné na cestovanie.
Ako si vybrať správnu odsávačku mlieka 17.3.2022

Ako si vybrať správnu odsávačku mlieka

Prvou otázkou, ktorá sa vynára pri rozhodovaní o kúpe odsávačky mlieka, je, či si zaobstarať manuálnu (ručnú) alebo elektrickú/batériovú odsávačku mlieka. Najprv si premyslite, koľko času pravdepodobne strávite odsávaním, ako často budete odsávať a ako dlho.
Cestovanie s dieťaťom 15.3.2022

Cestovanie s dieťaťom

Máte doma čerstvé miminko, užíváte si první měsíce s ním, pomalu se sžíváte, přitom ale trochu smutně pokukujete po nabídce pobytů či dovolených? Pokud dodržíte určitá pravidla, nic vám nebrání vydat se s ním na pár dní mimo domov.
Dieťa a starší súrodenec 28.2.2022

Dieťa a starší súrodenec

Očakávanie nového prírastku do rodiny so sebou prináša nielen radosť, ale aj trochu strachu. Ako zvládneme dve alebo viac detí? Ako starší súrodenec prijme mladšieho? Ako rozdelím svoju lásku, čas a pozornosť medzi oboch súrodencov?
Vracanie dojčiat alebo čo robiť s refluxom 7.2.2022

Vracanie dojčiat alebo čo robiť s refluxom

Príchod dieťaťa na svet je veľká a radostná udalosť. Deväť mesiacov si rodičia predstavujú, ako sa budú starať o pokojné, spiace a usmievavé dieťa väčšinu dňa. Túto idylku môže vážne ohroziť plačúce a často vrčiace dieťa. Na vine môže byť reflux.