O nás

História spoločnosti Andys sa začala písať v roku 2002, kedy sme otvorili našu prvú predajňu s detským a dojčenským tovarom pod názvom Detský svet. Už počas dvoch rokov sme otvorili ďalšiu predajňu a rozšírili sme naše podnikanie o oblasť veľkoobchodu, keď sme začali na náš trh dovážať dojčensky tovar francúzskych značiek Babymoov, Bawi, Baghera a španielskych značiek Saro, Olmitos.

Aj v ďalších rokoch sme úspešne rozširovali ponuku zastupovaných značiek až po dnešných viac ako 20 renomovaných značiek z oboru. Patrí medzi ne značky Babymoov, Badabulle, Ezimoov (Francie); Bo Jungle (Belgie); Dooky, Happy Hands, ByKay, Jouéco, KipKep (Nizozemí); Saro Baby (Španělsko); Dantoy (Dánsko); Biberschatz (Bulharsko); Diono (USA); BabyGo (Německo); InnoGio (Polsko), Baby Bites (Španělsko) a iné.

Naša široká ponuka výrobkov je určená pre všetkých rodičov, nastávajúce mamičky, a detičky od narodenia do 3 rokov veku.

Rozvoj a rast firmy nás prinútil urobiť roku 2017 zásadné rozhodnutie, a to špecializáciu len na veľkoobchodnú činnosť. Vďaka tomu, môžeme všetky naše sily zacieliť na podporu zastupovaných značiek a našich veľkoobchodných partnerov.
Spolupracujeme s viac ako 100 partnermi v Českej a Slovenskej republike, ako s kamennými predajňami, tak aj s internetovými obchodmi.