Lansinoh

Odborník na podporu dojčenia.

História značky Lansinoh sa začala písať pred viac ako 30 rokmi v meste Portland v USA. Písal sa rok 1978, ktorý možno brať ako začiatok podnikania dojčiace matky Resheday Hagen. Hoci bola rozhodnutá svoje prvé dieťa dojčiť, po pár dňoch ju začala trápiť neznesiteľná bolesť bradaviek. A pretože sa jej nepodarilo si zaobstarať žiadny produkt, ktorý by uľavil jej bolesti, začala dokonca premýšľať o tom, že prestane dieťa dojčiť. Vtedajší vedúci La Leche League (Medzinárodná ligy na podporu dojčenia) ju povzbudzovala, aby sa nevzdávala dojčenie a odporučila ju lanolín. Ten však v tejto dobe nebol bežne dostupný v obchodoch.

Reshedi manžel, ktorý bol doktorom, ju nakoniec opatril z lekárne pol kila lanolínu získaného z ovčej vlny. Keď si Resheda natrela boľavé bradavky lanolínom, ihneď pocítila úľavu od bolesti. Bradavky sa ju do niekoľkých dní dokonca úplne zahojili a Resheda mohla pokračovať v dojčení. Na základe svojej osobnej skúsenosti, začala Rashed Hagen šíriť informácie o výhodách "čistého lanolínu" ako liečby na bolestivé bradavky medzi ďalšie dojčiace matky.

Kategórie

Novinky

Trápi vás suché a slniečkom popraskané pery? Vyskúšajte náš nový lanolínový balzam! 18.8.2022

Trápi vás suché a slniečkom popraskané pery? Vyskúšajte náš nový lanolínový balzam!

Tento 100% prírodný, lanolínový balzam vytvára na perách silnú ochrannú bariéru, napomáha k ich upokojeniu a hydratácii. Vďaka praktickej tube ho možno vziať kamkoľvek so sebou - do práce, na výlet, k vode...
Ako na bolestivé bradavky? 1.2.2020

Ako na bolestivé bradavky?

Mnoho matiek uvádza, že ich bradavky sú počas dojčenia bolestivé a citlivé. Nepodľahnite panike, ak máte podobné problémy aj vy, je to celkom bežný jav, ktorým musí mamky čeliť po celom svete. 80-90% matiek zažíva istú mieru bolesti bradaviek.
Vankúš na kojenie 31.1.2020

Vankúš na kojenie

Lansinoh vankúš na dojčenie je pohodlný, prenosný a pomáha zaistiť správnu polohu pri dojčení. Perfektne sa hodí na dojčenie pre mamičky po sekcii, najmä preto, že sa navlieka na ruku a nie okolo pása. Jeden rozmer dokonale pasuje všetkým, bez ohľadu na veľkosť alebo tvar.
Prateľné vložky do podprsenky 2.1.2020

Prateľné vložky do podprsenky

Lansinoh Prateľné vložky do podprsenky majú vynikajúci savosť, sú super jemné a najmä poskytujú opakovateľnú ochranu proti vytekajúcemu mlieku.

Kontúra v tvare kvapky zaisťuje pohodlnejšie umiestnenie a skvelé nosenie s maximálnou ochranou proti vytekaniu.

Viac o značke

Resheda Hagen založila svoju spoločnosť v roku 1984, aby ponúkla mamičkám bezpečnú a efektívnu alternatívu ku kozmetickým výrobkom, ktoré boli dostupné na boľavé bradavky - najčastejší dôvod, prečo mamičky prestanú dojčiť. V tomto roku kúpila pol kilové balenie a rozhodla sa ho zabaliť do takej formy, aby ho mohla ponúkať dojčiacim mamičkám.

Ľudia v Lansinoh sú presvedčení, že keď sa mamičky rozhodnú dojčiť, mali by dostať všetku potrebnú podporu a povzbudenie, aby si mohli vychutnať každú jeho výhodu pre seba i pre dieťa. Vždy sa o naše mamičky a ich potreby starostlivo staráme, predovšetkým vývojom vysoko kvalitných produktov, ktorým môžu mamičky dôverovať. Všetci v Lansinoh sme radi, že môžeme prispieť k vytvoreniu jedinečného puta, ktoré vzniká jedine vďaka materstva.

Ostatné produkty