Babylonia

Vitajte vo veľkej rodine Babylonia, ktorá svoje srdce a dušu venuje už desiatky rokov vytváraniu prostredia, ktoré posilňuje neviditeľné, ale nezlomné puto medzi rodičom a dieťaťom. V Babylonia hlboko veríme, že blízkosť a láska, ktorú zdieľate so svojimi najmenšími, je základom pre ich zdravý vývoj a šťastný život. S týmto presvedčením v srdci sme sa pustili do poslania – podporovať rodičov na ich ceste rodičovstvom, pomáhať im prežívať a uchovávať tie najcennejšie chvíle spoločne so svojimi deťmi.

Naša cesta začala s jednoduchou, ale zásadnou myšlienkou: poskytnúť rodičom nástroje, ktoré by im umožnili byť čo najbližšie k svojim deťom, vo všetkých smeroch. S týmto cieľom sme sa ponorili do návrhu a vývoja kolekcie šatiek, ktoré nie sú len praktickým doplnkom, ale pravým prejavom lásky a starostlivosti. Každá šatka v našej kolekcii bola navrhnutá s maximálnou pozornosťou k detailom, s vedomím, že je určená na posilnenie väzby medzi vami a vaším dieťaťom. Plne si uvedomujeme, že nosenie dieťatka nie je len otázkou praktickosti. Je to oveľa viac. Je to cesta, ako prehĺbiť emočné prepojenie, pocit spoločnej prítomnosti, ktorý umožňuje zdieľať lásku, teplo a bezpečie v každom okamihu. Preto sme sa zamerali na výber tých najlepších materiálov, aby šatky boli nielen pevné a odolné, ale predovšetkým mäkké a pohodlné ako pre vás, tak aj vaše dieťa. Chceme, aby každé nosenie bolo pre všetkých zážitkom plným pohodlia a radosti.

Či už hľadáte šatku, ktorá je nielen praktická, ale aj štýlová, alebo dávate prednosť ergonomicky navrhnutému nosítku, ktoré podporuje správny vývoj vášho dieťaťa, Babylonia má riešenie pre každého. Naše produkty sú navrhnuté tak, aby vyhovovali rôznym potrebám a životným štýlom, a pritom nikdy nezabúdali na to najdôležitejšie – posilnenie väzby medzi vami a vašim dieťaťom. Pripojte sa k nám a objavte novú slobodu a flexibilitu v rodičovstve, ktorú vám nosítka Babylonia ponúkajú. Spoločne tvoríme nezabudnuteľné chvíle plné lásky, tepla a bezpečia. Veríme, že cesta rodičovstvom je najcennejší poklad, a stáva sa ešte krajšou, keď ju môžeme zdieľať s tými, ktorých máme najradšej.

Babylónia je tu pre vás, aby vám pomohla túto cestu prežívať s čo najväčšou láskou a radosťou.

Katalog_EN na stiahnutie TU.
Katalog_CZ na stiahnutie TU.


Chamo BV, Brambroek 23B, 9500 Geraardsbergen, Belgie

Kategórie

Viac o značke

Ostatné produkty