Bola

Bola je luxusná kolekcia tehotenských rolničiek, ktoré sú viac ako len okrasou! Skrývajú v sebe tajomstvo starých mexických tradícií, prináša pokoj a harmóniu nielen mamičke, ale aj nenarodenému bábätku. Šperky Bola sú unikátnou kombináciou elegancie a mágie, designovanej špeciálne pre obdobie tehotenstva.

Tieto nádherné tehotenské rolničky vznikli s myšlienkou na to najcennejšie, čo môžeme mať – naše deti. Ich magické a príjemné zvuky, ktoré zvonia pri každom pohybe, sú navrhnuté tak, aby upokojovali bábätko počas celého tehotenstva. Vďaka špeciálnemu mechanizmu vytvárajú zvuk, ktorý je pre bábätko známy a upokojujúci už od 20. týždňa tehotenstva.

Kúzlo tohto šperku nekončí narodením dieťatka. Aj po príchode na svet môže Bola pokračovať vo svojej magickej úlohe a pomáhať upokojovať bábätko, ktoré sa s týmto špeciálnym zvukom už dobre zoznámilo. Je ako melódia, ktorá dieťatko sprevádza od jeho najskorších okamihov.

Bola rolničky


Katalog_EN na stiahnutie TU.

Chamo BV, Brambroek 23B, 9500 Geraardsbergen, Belgie

Kategórie

Viac o značke

Prednosti tehotenského šperku Bola:

1. Jedinečná kombinácia krásy a funkčnosti - Nielenže vyzerá nádherne, ale taktiež ponúka upokojujúci efekt pre vaše bábätko.
2. Spojenie s bábätkom už počas tehotenstva - Vďaka špeciálnemu zvuku sa s bábätkom môžete spojiť na hlbšej úrovni ešte pred jeho narodením.
3. Prirodzené upokojenie - Zvuky šperku sú navrhnuté tak, aby napodobňovali upokojujúce zvuky, ktoré bábätko môže počuť v maternici.
4. Tradícia a moderný prvok v jednom - Šperk vychádza z tradičnej mexickej kultúry, ale je spracovaný do modernej a elegantnej formy.
5. Dlhodobé využitie - Tento šperk nie je len pre obdobie tehotenstva, ale stane sa súčasťou vášho života aj po narodení dieťaťa, posilňuje väzbu medzi vami a vaším bábätkom.

Bola

Tehotenský šperk Bola nie je len obyčajný šperk.
Je to most medzi vami a vašim nenarodeným dieťaťom, nositeľ tradície a príbehov, a ukľudňujúci priateľ pre vaše bábätko, ako v maternici, tak aj po narodení.
Obklopte seba a svoje bábätko láskou a pokojom, ktorý tento šperk prináša!

Ostatné produkty