Bo Jungle

Bo Jungle je inovatívna prémiová belgická značka, ktorá ponúka vysoko kvalitné baby výrobky v neutrálnych farbách. Návrhy našich výrobkov boli inšpirované samotnou prírodou.

Naším cieľom je poskytnúť najvyššiu úroveň pohodlia a starostlivosti o vaše dieťa za primeranú cenu, pretože sme presvedčení, že každé dieťa si zaslúži čo najlepší štart do života.
Naším cieľom je stať sa jedným z kľúčových hráčov nielen na európskom, ale aj na ďalších trhoch s detským tovarom.


Katalóg výrobkov na rok 2020 možno stiahnuť
ZDE.

Bo Jungle

Kategórie

Novinky

Novinky Bo Jungle! 12.5.2020

Novinky Bo Jungle!

Naskladnili sme veľa nových položiek belgickej značky Bo Jungle.
Jedálenské sady z ekologického materiálu 27.11.2019

Jedálenské sady z ekologického materiálu

Ekologické jedálenské súpravy, pre ten najlepší štart do života! Vyrobené z biologicky odbúrateľného a ekologického materiálu - kukurica.
Neobsahuje žiadne škodlivé látky!
Digitálny zvlhčovač vzduchu s HEPA filtrom 25.11.2019

Digitálny zvlhčovač vzduchu s HEPA filtrom

Digitálny prístroj, ktorý zvlhčuje, čistí vzduch a uvoľňuje éterické oleje. Zvlhčovač je programovateľný s automatickým hygrostatom. Môžete ho používať s diaľkovým ovládaním.

Viac o značke

V súčasnej dobe máme produkty v niekoľkých kategóriách, ako je kŕmenie, spanie, cestovanie atď. a neustále aktívne pracujeme na ich rozšíreniu.
Naše produkty boli vyvinuté európskymi odborníkmi na výrobky s rozsiahlymi odbornými skúsenosťami v detskom sektore a testované matkami, aby zabezpečili kvalitu a užívateľskú prívetivosť našich výrobkov.

Ostatné produkty