Kid´Sleep

Kid´Sleep

Jedného krásneho dňa v lete 2000, Bastien, najstarší syn Vincenta Claessens, zavolal na otca, aby mu povedal, či už môže vstávať. Bolo ... púhych 5:30 hodín ráno! Tak začalo naozajstné dobrodružstvo značky Claessens'Kids!

Vincent Claessens, otec 6 malých detí (Bastein, Arthur, Zoé, Fanny, Inés a Jade) a zakladateľ značky Claessens'Kids, zistil, že mnoho rodičov čelia rovnakému problému, ako má jeho rodina: malé deti vstávajú ráno často príliš skoro!

A nie je sa čomu diviť - všetko okolo ráno ukazuje na to, že je skutočne čas vstávať: svieti slniečko, sú počuť prvé ranné zvuky, cvrlikání vtákov ... a napriek tomu je ešte príliš skoro na vstávanie! Dospelí, na rozdiel od malých detí, si môžu na svojich hodinkách či budíka zistiť čas a podľa toho si ešte chvíľu oddýchnuť a pospať.
... A NÁPAD BOL NA SVETE !!!

Na základe tohto zistenia vymyslel Vincent Kid'Sleep, prvú nočnú lampičku s hodinami pre deti, ktorá hravým a vzdelávacím spôsobom rieši problém, ktorý má každé malé dieťa: je čas vstať alebo mám ešte spinkať?

Kid'Sleep = tréningové budíky pre deti!

Od onoho leta 2000 uplynulo už mnoho rokov. Dodnes si tisíce rodičov zakúpili tréningové budíky Kid'Sleep, ktoré učia malé deti dlhšie spinkať. Po tomto úspechu si spoločnosť Kid'Sleep dala novú úlohu: uviesť na trh širokú ponuku inovatívnych a vzdelávacích produktov určené na uľahčenie života rodičov a ich detí!

Kid´Sleep

Kid´Sleep

Kategórie

Viac o značke

Dopredaj značky.

Ostatné produkty